Nazwa: NOWATOR
Telefon 506 070 639
Adres Zacisze 10
Miejscowość Witkowo
Kod pocztowy 62-230
Adres domeny: https://nowatordom.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nowoczesny system rekuperacji pozwala na znaczne obniżenie rachunków za prąd, dlatego też warto go zamówić na stronie internetowej nowatordom.pl. Asortyment jest rozbudowany i różnorodny, zawiera wysokiej klasy, nowoczesne rekuperatory, które są wydajne, przystosowane do intensywnej pracy, więc mogą być wykorzystywane nie tylko w domach, ale też biurach czy zakładach. Wszystkie sprzedawane artykuły są objęte gwarancją producenta.

Proponowane urządzenia nie tylko utrzymują stałą temperaturę w budynku, ale i skutecznie odprowadzają wilgoć, tworząc przyjemny mikroklimat. Co więcej, dzięki specjalnym filtrom powietrze dostające się do pomieszczeń z zewnątrz jest wolne od pyłków, kurzu, owadów. Ponadto sprzęt jest wygodny w użytkowaniu, można nim sterować za pomocą pilota.

Oferta obejmuje także montaż rekuperacji. Firma dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami oraz zaawansowanym sprzętem, więc wszystkie prace zostaną wykonane szybko i profesjonalnie. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Data dodania: 22-12-2022

Opinie o NOWATOR

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy