Nazwa: fototapetka.eu
Telefon +48 502 481 176
Adres Witosa 10
Miejscowość Piła
Kod pocztowy 64-920
Adres domeny: https://www.fototapetka.eu/pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Fototapeta to niezawodny pomysł na kuchnię, który gwarantuje nowoczesny i gustowny wygląd. Dzięki temu, że nadruki ścienne wykonywane są z laminowanych materiałów, świetnie sprawdzają się w takich pomieszczeniach. Takie produkty łatwo utrzymuje się w czystości, w związku z tym kontakt z wodą i tłuszczem nie jest dla nich problemem. Dekoracje ze sklepu fototapetka.eu to rozwiązanie dla wszystkich nowoczesnych klientów, którzy chcą wprowadzić coś nowego i wyjątkowego do swojego domu.

Imponująca ilość wzorów dostępnych w sklepie sprawia, że każdy klient może postawić na swój indywidualizm i dopasować dany projekt do swoich preferencji. Zachęcamy do odwiedzenia strony fototapetka.eu, gdzie zapoznać się można z bogatą ofertą, szczegółowymi informacjami na temat fototapet oraz mnóstwem praktycznych porad. Stwórz swoją wymarzoną kuchnię i dodaj jej indywidualności dzięki wyjątkowej fototapecie.

Data dodania: 31-08-2017

Opinie o fototapetka.eu

Na domenie fototapetka.eu wybór fototapet jest ogromny. Długo zajęło mi z mężem wybranie odpowiedniej do sypialni, ale po naradach wyborach i losowaniach w końcu doszliśmy do porozumienia.
By:Blanka Wysocka
Data:2018-08-27 09:27:01
Ocena: 4

Firmy w okolicy