Nazwa: Żelazowski Bogdan Odlewnia metali nieżelaznych
Telefon 602 232 805
Adres Juliusza Słowackiego 26
Miejscowość Ząbki k/Warszawy
Kod pocztowy 05-091
Adres domeny: https://zelazowski.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Działająca od 1945 roku firma rodzinna to odlewnia metali nieżelaznych. Dba ona o tradycję, ale stale udoskonala też stosowane techniki, by zapewnić najwyższą jakość odlewów. Wśród nich znaleźć można np. przepięknie i szczegółowo wykonane godła narodowe. Jest to m.in. mosiężne godło Polski, które firma proponuje ponadto w wersji aluminiowej oraz niklowanej.

Ten ręcznie wykonany symbol jest stosunkowo nieduży, bo jego wysokość to 19 cm. Jest jednak bardzo bogaty w detale. Na trójwymiarowym odlewie dokładnie zaznaczone są pióra, ogon, szpony czy głowa orła w koronie. Całość jest koloru srebrnego, jednak dziób, pazury oraz korona pozostają złote, co daje bardzo ciekawy kontrast.

Firma Żelazowski zadbała też o specjalne mocowanie w celu łatwego powieszenia godła na ścianie. Sprawia to, że będzie ono idealnie prezentowało się na elewacji budynku (jest odporne na warunki atmosferyczne) lub też wewnątrz lokalu o charakterze reprezentacyjnym. Jest nawet możliwość zamówienia w komplecie czerwonego tła.

Data dodania: 24-12-2021

Opinie o Żelazowski Bogdan Odlewnia metali nieżelaznych

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy