Nazwa: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne
Telefon + 48 509 295 620
Adres Zapłocie 256
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-970
Adres domeny: https://myhappyocean.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma MyHappyOcean Iwona Kukielewska stara się wpływać na świadomość ekologii u swoich klientów, proponując asortyment biodegradowalny, a jednocześnie funkcjonalny. Odpowiadając na potrzeby odbiorców, udostępnia między innymi drewniane łyżeczki, widelce oraz noże (sprzedawane w kompletach lub osobno), które doskonale zastępują wykonane z tworzywa sztucznego odpowiedniki.

Pracownicy dostawcy zadbali, by ich produkty charakteryzował nie tylko ciekawy, przyciągający uwagę dizajn, ale również atrakcyjna cena. Zachęcają do zakupów hurtowych przez osoby prywatne oraz przedsiębiorców działających na co dzień w branży gastronomicznej lub przy organizacji różnego rodzaju imprez. Każdorazowo upewniają się też, że realizacja zamówienia przebiegnie szybko i sprawnie, a odbiorca będzie zadowolony z zawartości dostarczonej pod jego adres przesyłki.

Proponowane sztućce można także bez problemu personalizować. Firma proponuje opcję umieszczenia na powierzchni każdej sztuki loga klienta lub innego, indywidualnego napisu.

Data dodania: 22-10-2021

Opinie o MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy