Nazwa: MArt Immobilien Design
Telefon 535 910 215
Adres Sudecka 96
Miejscowość Krzyki, Wrocław
Kod pocztowy 53--12
Adres domeny: https://mart-id.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nawet najpiękniej urządzony dom nie będzie prezentował się perfekcyjnie, jeśli jest otoczony zaniedbanym ogrodem. Na szczęście z pomocą przychodzi profesjonalne przedsiębiorstwo MArt Immobilien Design, którego główną specjalnością jest architektura ogrodowa w województwie dolnośląskim. Drewniane konstrukcje prezentują się bardzo elegancko i stylowo, a ponadto przepięknie komponują się z roślinnością, której w ogrodzie oczywiście nie może zabraknąć.

Jeśli chcesz samodzielnie przekonać się o efektywności projektów, odwiedź zakładkę z realizacjami na stronie internetowej firmy. Możesz tam zobaczyć, jak pięknie może wyglądać na pozór zwykły taras, jeśli jego projektem zajmie się profesjonalista. Ponadto obejrzysz realizacje ganków, pergoli, a także domków, w tym tak zwanych green house'ów. Warto zadbać również o to, aby w ogrodzie znalazły się wygodne, drewniane leżaki, a także donice z drewna, za pomocą których wyeksponujesz swoje ulubione kwiaty.

Więcej inspiracji czeka Cię też na portalach społecznościowych, gdzie przedsiębiorstwo prowadzi swoje profile firmowe i udostępnia wiele zdjęć.

Data dodania: 06-09-2020

Opinie o MArt Immobilien Design

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Firmy w okolicy