Nazwa: P.P.H. KEMER Lech Modrzyński
Telefon 58 682 89 42
Adres Plażowa 15
Miejscowość Straszyn
Kod pocztowy 83-010
Adres domeny: https://kemer.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jakie są najważniejsze przedmioty w kobiecej garderobie? Buty, pasek oraz torebka. Gustowna i szara, będzie świetnie dopasowywała się do większości stylizacji oraz kompozycji. Wykonana z solidnych materiałów gwarantuje długoletnią trwałość. Może być fantastycznym prezentem dla przyjaciółki. W sklepie internetowym kemer.pl znaleźć można bardzo szeroką ofertę galanterii skórzanej. Tam każdy znajdzie coś, z czym będzie mógł swobodnie wybrać się do pracy, szkoły, czy też na wycieczkę.

Stonowane barwy szarej torebki sprawiają, że będzie można ją swobodnie dostosować do pastelowych, interesujących barw innych elementów ubrania. Doskonale będzie wyglądać również z... różem. Styliści są zdania, że eksperymentowanie z kolorami wyjdzie na dobre ogólnemu wizerunkowi kobiety. Warto o tym pamiętać, dobierając garderobę!

Data dodania: 25-11-2017

Opinie o P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Jestem zdania, że torebka jest niezbędna dla każdej kobiety, choćby dlatego ile rzeczy można w niej zmieścić. :) Najczęściej wybieram te o klasycznym wyglądzie, które będą pasowały do reszty mojej garderoby. Torebka skórzana w kolorze szarym powinna przypaść do gustu każdej kobiecie.
By:Małgorzata Kaczmarek
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Firmy w okolicy