Nazwa: Pizzeria Pan & Cake
Telefon 885 4 2222 4
Adres Piltza 43
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 30-392
Adres domeny: https://www.pizzapancake.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Czasami zdarzają się takie dni, w których nie chce się nawet wychodzić do sklepu na zakupy, a co dopiero gotować pełen obiad dla całej rodziny. Ale przecież trzeba coś zjeść! Jak w takiej sytuacji poradzić sobie z przygotowaniem posiłku? Można go zamówić! A teraz, kiedy dostępne jest jedzenie na telefon w Krakowie na Ruczaju, wszystko staje się o wiele łatwiejsze! Wystarczy tylko wybrać swoje ulubione danie, wykonać jeden telefon i czekać na dostawę. 

Dzięki ofercie, która dostępna jest na stronie pizzapancake.pl, możesz bez żadnych przeszkód wybierać to, na co masz ochotę. A dostawca będzie miał przy sobie terminal do płatności kartą, co sprawia, że nie musisz się martwić tym, że nie masz właśnie gotówki przy sobie. Czy zamawianie jedzenia było kiedykolwiek jeszcze prostsze, niż jest teraz? Daj się namówić i zamów dostawę jedzenia do domu. 

Data dodania: 15-10-2017

Opinie o Pizzeria Pan & Cake

Jedzenie w Pizzeria Pan & Cake jest bardzo smaczne. Często korzystamy z możliwości dowozu tego na co mamy ochotę, kiedy akurat nie mamy czasu sami na samodzielne gotowanie.
By:uthin
Data:2018-10-04 11:22:04
Ocena: 3

Firmy w okolicy