Nazwa: Bilinguo
Telefon (+48) 793-281-287
Adres Karmelicka 28
Miejscowość Kraków
Kod pocztowy 33-332
Adres domeny: http://bilinguo.pl/

Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


Konwersacja to jeden z najbardziej efektywnych i przyjemnych sposobów na faktyczne opanowanie języka angielskiego. Wystarczy skorzystać z oferty zajęć prowadzonych przez doświadczonych lektorów z szeroką wiedzą i odpowiednim podejściem do ucznia. Taką właśnie ofertę posiada serwis bilinguo.pl, gdzie istnieje możliwość nauki angielskiego poprzez konwersacje online.

Zajęcia z angielskiego powinny odbywać się systematycznie, aby rzeczywiście przyniosły efekt. Dzięki temu, że lekcje są przeprowadzane przez Skype’a, można brać w nich udział w dowolnym miejscu, wystarczy stabilne połączenie z Internetem. Na podanej powyżej stronie dostępna jest wyjątkowo atrakcyjna oferta zajęć – w dobrej cenie oraz o wysokim poziomie merytorycznym. Główny atut to dostosowanie do oczekiwań i zainteresowań ucznia, dzięki czemu nauka staje się motywacją do podejmowania kolejnych wysiłków.

Data dodania: 17-02-2019

Opinie o Bilinguo

Dzięki tej firmie udało mi się nauczyć języka angielskiego poprzez internet. Na początku nie wierzyłem, że będą aż takie efekty tej edukacji.
By:Melania Kubiak
Data:2019-06-28 07:51:12
Ocena: 4

Firmy w okolicy