Nazwa: BOWI-TRANS
Telefon +48 664 716 987
Adres Elektronowa 2
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-219
Adres domeny: http://www.bowitrans.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W dzisiejszych czasach autokary uznawane są za synonim bezpieczeństwa. Profesjonalne i godne zaufania firmy przewozowe, takie jak BOWI-TRANS, dysponują pojazdami przechodzącymi przez regularne i częste przeglądy techniczne oraz posiadającymi wszelkie, niezbędne licencje, certyfikaty i atesty. Wszystko to sprawia, że klienci są w dobrych rękach. Warto również wiedzieć, że wynajem autokarów w Warszawie może być tani, co sprawia, że opcja ta uważana jest za jedną z bardziej opłacalnych finansowo.

Nie  bez znaczenia jest także wygoda podczas podróży. Jest to szczególnie istotne w przypadku długich, wielokilometrowych tras. Przewoźnik ten dba o podróżujących, dlatego też oferuje im Wi-Fi, WC, telewizory, odtwarzacze DVD oraz nowoczesne systemy klimatyzacji, dzięki którym podróż nawet w największe upały nie będzie wiązała się z niewygodą.

Data dodania: 05-01-2019

Opinie o BOWI-TRANS

W BOWI-TRANS na przewozie osób to znają się, jak mało gdzie. Dlatego w ogóle się nie dziwię temu, że ich usługi cieszą się niesłabnącą popularnością w Warszawie.
By:alonalda
Data:2019-06-04 15:05:20
Ocena: 4

Firmy w okolicy