Nazwa: HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
Telefon 33 819 28 64
Adres Giewont 16
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-316
Adres domeny: https://www.zbadamywode.pl/

Oceń firmę (1 z 1 głosów)Opis:


Dobrze jest wiedzieć, czy woda z jakiej korzystamy każdego dnia jest dla nas bezpieczna. Walory smakowe to tylko jedna kwestia. Szalenie ważne jest także to, czy w składzie wody nie znalazły się związki chemiczne lub mikroorganizmy stanowiące zagrożenie zdrowotne. Strona ZbadamyWode.pl pozwala zamówić optymalny wariant badania, w ramach którego klienci mają możliwość przekonać się co do stanu wody. Jeśli wyniki będą pomyślne, nie ma powodów do obaw.

Nowocześnie wyposażone laboratorium oraz bogate doświadczenie specjalistów sprawiają, że wynikom można zaufać w stu procentach. Już od długiego czasu fizyczno-chemiczne badanie wody i ścieków jest zamawiane przez odbiorców w całej Polsce. Nowatorska forma pobierania próbek do analizy oraz atrakcyjna cena powodują, że zainteresowanie nie słabnie. Opłaca się zadbać o swoje bezpieczeństwo, inwestując w niedrogą i rzetelną usługę.

Data dodania: 12-09-2017

Opinie o HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Hydrochemia jest z gatunku tych przedsiębiorstw, które nie musza płacić za reklamę, ponieważ jakość ich usług i produktów broni się sama.
By:Sandra Jaworska
Data:2018-05-24 14:15:37
Ocena: 4

Firmy w okolicy