Nazwa: K2 chłodnictwo
Telefon 502 061 169
Adres Macieja Rataja 15
Miejscowość Kobyłka
Kod pocztowy 05-230
Adres domeny: http://k2chlodnictwo.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jeśli szukasz firmy, która mogłaby wykonać profesjonalny montaż chłodni w Warszawie, to koniecznie powinieneś odwiedzić stronę k2chlodnictwo.pl, by móc zasięgnąć informacji o jednej z nich. To tam znajdziesz fachowców, którzy wykonają montaż komory chłodniczej lub zamrażalniczej. Poza tym mogą oni Ci pomóc wtedy, kiedy masz wątpliwości co do tego, jakie urządzenia wybrać.

Warto dodać także, że wspomniana wyżej firma zajmuje się wykonywaniem również usług serwisowych. W przypadku przedsiębiorstw, które korzystają na co dzień z rozwiązań chłodniczych, to ważne, aby była możliwość skorzystania z nich przez całą dobę. W tym wypadku nie będzie z tym problemu. Jest również  możliwość wykupienia specjalnych pakietów serwisowych, które obejmują między innymi doradztwo telefoniczne. Nawet nagła awaria chłodni nie zatrzyma pracy Twojego przedsiębiorstwa.

Data dodania: 03-06-2018

Opinie o K2 chłodnictwo

Usługa montażu chłodni w naszej firmie, której wykonawcą było K2 chłodnictwo, przebiegła sprawnie i terminowo. To jedni z lepszych fachowców w branży. :)
By:omyara
Data:2019-03-22 15:17:16
Ocena: 3

Firmy w okolicy