Nazwa: Przeprowadzki DML Poznań
Telefon 579 558 945
Adres Rynarzewska 19
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-133
Adres domeny: https://przeprowadzkidml.pl/

Oceń firmę (5 z 2 głosów)Opis:


Masz sporo rzeczy do przewiezienia i nie wiesz jak zrobić to swoim autem? Potrzebujesz samochodu dostawczego i to najlepiej z kierowca żeby przewieźć kartony z rzeczami lub meble? Zgłoś się do firmy DML po pomoc! W ich ofercie znajdziesz najlepsze usługi transportowe w Poznaniu. Wystarczy, że do nich zadzwonisz, podasz adres i wybierzesz termin transportu, a resztą zajmą się dla Ciebie oni. 

Dzięki profesjonalnym usługom tej firmy nie będziesz musiał się męczyć i sam pakować kartonów lub mebli na samochód. Wszystkim tym zajmą się odpowiednio przeszkoleni pracownicy, którzy poukładają Twoje rzeczy tak, aby zmieściło się ich jak najwięcej oraz aby nic nie uległo uszkodzeniu. Później zawiozą wszystko do nowej lokalizacji i oczywiście wypakują, abyś nie musiał robić tego sam.

Zamiast więc tracić czas i męczyć się dźwiganiem kartonów lub mebli skontaktuj się z profesjonalistami. Zajrzyj na stronę przeprowadzkidml.pl i skorzystaj z najlepszej oferty na usługi transportowe w Poznaniu. Z ich pomocą wszystko pójdzie o wiele łatwiej! 

Data dodania: 27-08-2017

Opinie o Przeprowadzki DML Poznań

Bardzo dobra firma przeprowadzkowa, bardzo pomogli mi gdy musiałam przenieść się do nowego mieszkania.
By:Maks Maciejewski
Data:2018-04-24 15:50:37
Ocena: 4

Firmy w okolicy