Nazwa: Hotele De Silva Sp. z o.o.
Telefon 61 65 88 000
Adres Piekary 5
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-823
Adres domeny: https://www.desilva.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Usługi, jakie świadczy Hotel DeSilva Premium, to więcej, niż standardowa oferta, jaką można spotkać w większości polskich placówek tego typu. DeSilva Premium został założony przede wszystkim z myślą o potrzebach wszystkich, którzy organizują większy bankiet lub event dla swoich znajomych z pracy. Będzie to także doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji naukowej z dowolnej dziedziny.

DeSilva Premium to niewątpliwie jeden z ciekawszych hoteli, jakie funkcjonują w centrum Poznania. Jeżeli chcemy sprawić jak najlepsze wrażenie na naszych zaproszonych gościach, również tych, którzy przyjeżdżają z Zachodu – nie będzie lepszego wyboru niż usługi Hotelu DeSilva Premium.

Pełną prezentację działalności, jaką prowadzi ten ośrodek, można znaleźć w zasobach sieci WWW, wpisując adres firmowej strony: desilva.pl.

Data dodania: 28-01-2018

Opinie o Hotele De Silva Sp. z o.o.

Dla mnie ten hotel w centrum Poznania to świetne miejsce, nie tylko noclegowe, ale również dla organizacji eventów firmowych czy bankietów. Faktycznie robi wrażenie wystrojem wnętrz i serwowaną kuchnią.
By:adresiose
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Firmy w okolicy