Nazwa: OBSŁUGA PRAWNA FIRM – SOSNOWSKILEGAL
Telefon +48 (22) 300 11 13
Adres Grzybowska 4
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-131
Adres domeny: http://www.sosnowskilegal.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z nie tylko z trudnościami natury administracyjnej czy finansowej, ale również z ryzykiem związanym z dużym stopniem formalizacji oraz skomplikowanym systemem podatkowym.

SosnowskiLegal to renomowana kancelaria działająca na terenie Warszawy, zajmująca się prawem handlowym, gospodarczym oraz podatkowym. Swoje usługi świadczy zarówno osobom fizycznym prowadzącym własną działalność gospodarczą, jak również spółkom prawa handlowego. Klienci mogą skorzystać z profesjonalnej porady prawnej lub reprezentacji przed odpowiednimi służbami prowadzącymi postępowanie przygotowawcze albo sądami w sprawach karnych gospodarczych. Właściwy czas i sposób prawnej reakcji często bywa kluczowy w uniknięciu niekorzystnych represji ze strony organów państwowych czy też pozwala uchronić spółkę przed konsekwencjami nielegalnych praktyk członków jej organów.

Data dodania: 15-01-2018

Opinie o OBSŁUGA PRAWNA FIRM – SOSNOWSKILEGAL

Każdy, kto miał styczność z prowadzeniem działalności gospodarczej, przyzna, że nierzadko trudno się rozeznać w ciągle zmieniających się przepisach podatkowych. W takich sytuacja nie warto zwlekać ze zwróceniem się po pomoc do kancelarii, które zajmują się obsługą prawną firm. Pełnią one rolę przewodników - wskazują sposób postępowania, a tym samym wyjście z trudnej sytuacji fiskalnej.
By:Suthater
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

Firmy w okolicy