Nazwa: Słoneczny Brzeg Skorzęcin
Telefon 730-245-385
Adres Plażowa 1
Miejscowość Skorzęcin
Kod pocztowy 62-230
Adres domeny: https://skorzecin.org.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Już wiele osób przekonało się, że wcale nie trzeba jechać nad morze, aby spędzić wspaniałe wakacje. Słoneczny Brzeg to oferta w sam raz dla tych, którzy chcą cieszyć się doskonałymi warunkami za niewielkie pieniądze. Komfortowo wyposażone pokoje, pełne zaplecze socjalne i wiele więcej - żaden z gości nie będzie miał na co narzekać. Urok skorzęcińskiej plaży sprawi z kolei, że urlopowicze i tak na niej będą spędzać większość czasu.

Znakomicie przygotowane tanie domki w Skorzęcinie są ofertą godną uwagi z wielu względów. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że w obiektach panuje wysoki standard, jakiego nie mogłyby się powstydzić najbardziej cenione ośrodki nad Bałtykiem. To idealny sposób na spędzenie wspaniałego czasu bez potrzeby opuszczania Wielkopolski. Jeśli z jakichś względów dalszy wyjazd nie jest możliwy, fantastyczne wakacje da się przeżyć w regionie.

Data dodania: 09-12-2017

Opinie o Słoneczny Brzeg Skorzęcin

Skorzęcin jest super miejscowością wypoczynkową, a domki Słoneczny Brzeg są idealnym miejscem, żeby spędzić tam krótki urlop czy dłuższe wakacje :)
By:Andrzej
Data:2018-07-12 11:29:14
Ocena: 5

Firmy w okolicy