Nazwa: PartyShop Congee.pl
Telefon 914882882
Adres Zakładowa 18
Miejscowość Chojnice
Kod pocztowy 89-620
Adres domeny: https://congee.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Boże Narodzenie to piękne i rodzinne święta, podczas których rodzina wspólnie zasiada do stołu i spędza wspólnie czas w oczekiwaniu na narodziny Syna Bożego. Najmłodsi domownicy nie mogą doczekać się chwili rozpakowywania prezentów. Zanim jednak do tego dojdzie, Święty Mikołaj musi je im wręczyć.

Jeżeli szukasz stroju Mikołaja, znajdziesz go w sklepie PartyShop Congee.pl. Dzięki niemu na pewno wypadniesz bardzo wiarygodnie, a Twoje dzieci nie rozpoznają Cię. Jeśli interesuje Cię jedynie czapka Świętego Mikołaja, w ofercie sklepu dostępny jest niejeden model. Zostały one wykonane starannie, z bardzo dobrej jakości materiału. Są one ciepłe, zatem można je nosić po prostu jako czapki zimowe. Oferta sklepu obejmuje nie tylko modele dla dorosłych, ale także dla dzieci. Czapka Mikołaja może też posłużyć jako dekoracja.

Data dodania: 17-12-2017

Opinie o PartyShop Congee.pl

W e-sklepie congee.pl można naprawdę zakupić wszystko by się bawić na balu karnawałowym i nie tylko. Dlatego zakupiona u nich czapka świętego Mikołaja od paru lat się sprawdza przy rozdawaniu prezentów w Święta.
By:Mariusz Sobczak
Data:2018-08-29 12:39:07
Ocena: 3

Firmy w okolicy